| Derude a întrebat:

Maine dau psihologicul pentru scoala de subofiteri politie. Sunt putin emotiat, care sunt raspunsurile la care se asteapta examinatorii? Ce ar trebui sa denote din raspunsurile mele ca si fie bine?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie in primul rand sa fie sincere, exista mai multe chei care le vor arata daca minti, daca te prefaci, daca spui ceea ce crezi ca da bine. In rest, trebuie sa denote stapanire de sine si echilibru psihic

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Raspunsurile trebuie sa denote prostie, supunere, obedienta, infantilitate si tot ce ar reprezenta slugarnicia.winking laughing laughing laughing

| Derude explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mama cata inteligenta ce sa zic...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Derude):

Din marea ta intelepciune, spune-i Mosului:
1. ai vazut politisti/jandarmi care apara cetatenii, atunci cand protesteaza la aderesa politicienilor corupti?
2. ai vazut politisti/jandarmi care protestau alaturi de oamenii de la Pungesti?
a vazut raspunsuri idioate e TPU?
winking laughing laughing laughing