| dreamout a întrebat:

Bunahappy
Merg la olimpiada la franceza, faza judeteana si am nevoie de baremele din anii trecuti. Sunt clasa a 9-a, L2(adica mai usor). Mi le-ar trebui din 2002; 2004; 2005-2010:d
Multumesc frumosbig grin

5 răspunsuri:
| dreamout explică:

Draga @Kronstadt a zis cineva ca nu le-am invatat? mi le trebuie sa vericif. In fond, oentru asta exista baremeletonguetonguetongue

| dreamout explică:

@Kronstadt pai TPU e pentru a ajuta, nu pentru a critica. Asa ca, daca nu ma poti ajuta, te rog frumos sa nu comentezi. multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te intereseaza baremele? Pune mana si invata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, esti nepregatita! De ce te intereseaza baremele, atat timp cat cunosti limba franceza, la nivelul care se cere? Tine-ti limbuta-n gura, fiindca ma jeneaza sub coada!