| AnAnutza13 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, inca nu m-am hotarat. As vrea filologie pentru ca nu prea ma descurc la matematica, in special la geometrie,chimie, fizica si biologie, dar la romana, istorie, geografie ...uman, da. Dar nu stiu ce sa urmez dupa, ce facultati ar fi in afara de litere(nici nu vreau sa aud), drept si politie. As fi singura la filologie deoarece majoritatea colegilor mei se duc la economic. M-am gandit si eu sa ma duc acolo dar nu stiu. Dau de mate la bac si mai departe nu vreau la ASE si la drept nu stiu ce sanse as avea de la economic. Inca o problema, nu stiu daca intru din prima la filo (8, 00 media adm) si as vrea sa ma transfer de la alt profil dupa al doilea semestru. ajutati-ma!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi detalii despre transfer în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......fo-ma-pot/