| Anaaaa13 a întrebat:

Pentru cei care invata dupa cartea,,Eseul" am o mica nelamurire! La unele eseuri la cerinta nr 2,, Evidentierea a doua trasaturi ale personajulu, prin cate o secventa" ..Am obsevat ca sunt prezentate mai multe trasaturi desi cerinta cere clar 2...Trebuie sa imi aleg eu sau trebuie redactac eseul exact ca acolo? Va rog sa raspundeti doar daca aveti culegerea in fata si stiti despre ce este vorba

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti alegi tu 2. Ei au facut pentru mai multe pentru a oferi elevilor variante si pentru a putea alege ce li se pare lor mai usor