| tsuyuma a întrebat:

Buna, recent am dat bacul si la proba de matematica mi-am patat mana cu pasta de la pic si s-a imprimat un cerc destul de micut pe foaie, am intrebat pe supraveghetor daca ar trebui sa refac lucrarea, dar mi-a zis sa scriu peste si sa tai cuvantul si asta am facut, credeti ca mi-ar anula lucrarea pentru asa ceva?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai incredere in ce ti-a spus supraveghetorul (de aceea este pus acolo, sa te indrume in astfel de situatii) si nu-ti mai fa griji inutil.

Succes.