| DanielDavid a întrebat:

Recent la scoala un baiat a fost prins jucanduse pe telefon in timpul orelor,asa ca diriginta, ne-a luat telefoanele la toti...
Ne-a cerut sa facem o cerere pentru a avea voie sa venim cu telefonul la scoala/recuperarea lui.

Stie cineva model pentru o astfel de cerere?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Doamna dirigina

Subsemnatul ...............vasile daniel... fiul al... si al... elev in clasa dumneavoastra, cer permisiunea de a veni cu telefonul la scoala. Motivul este ca tata are nevo8e uneori sa ma sune.
Data

Semnatura
(Numele tatalui intreg apoi semnatura)