| AndreiMarius26664 a întrebat:

Buna seara, am intrat la facultate la finante banci cu plata si voiam la contabilitate si gestiune economica, pot face ceva sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| George_Mario_1996 a răspuns:

Aaaaaaa,pai asa e extrem de simplu doar te duci la personalul facultatii si le spui ca vrei sa schimbi profilul, Funda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te cat mai repede, sperand ca nu s-au ocupat locurile!

| Anon31241212 a răspuns:

Foarte greu te poti transfera. E foarte buna finante-banci, parerea mea. Ramai la finante-banci.

| George_Mario_1996 a răspuns:

Da este foarte simplu, dar nu sigur, mai intai te duci la facultatea dorita sa vezi daca poti intra, iar daca din fericire se poate ceri fisa de transfer de la personalul facultatii tale, sper ca te-am ajutat
Funita? big grin

| AndreiMarius26664 explică (pentru George_Mario_1996):

Eu raman la aceias facultate vreau sa schimb doar profilul di Finante banci in contabilitate

| George_Mario_1996 a răspuns (pentru AndreiMarius26664):

Aaaaaaa,pai asa e extrem de simplu doar te duci la personalul facultatii si le spui ca vrei sa schimbi profilul, Funda?