| TheHunter38 a întrebat:

Pot sa ma transfer in facultate din anul 2, la un alt profil asemanator, din aceeasi facultate?
Sunt la contabilitate si informatica de gestiune, si as vrea sa ma transfer la Finante-Banci. Sunt Student la universitatea 1 decembrie-Alba.
Si pana cand pot trimite cererea?
Am si restatnte sad.

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca, desi cred ca ar trebui sa fii integralist ca se te poti transfera, dar exista si posibilitatea sa dai examenele inainte sa te transferi.
Problema este ca fiecare facultate are regulile ei, mai bine te duci si intrebi la secretariat.