| Marcoluca a întrebat:

BUNA SEARA comunitatea TPU am venit sa adresez cateva intrebari asupra uunei facultati
1 Care este cea mai rentabila facultate de drept din Cluj
2 In ce consta admiterea
3 Ce materi trebuie perfectionate pentru aceasta facultate

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Daca nu ai o înclinație spre lectură intensivă și învățat cam 2 milioane de note de subsol si faci asta pentru bani ori renunți dupa mai puțin de un an ori ai sa fii un jurist slab.
Mai bine cauta ceva ce iti face placere si asa o sa fii implinit in viata. Ignora sfaturile altora pentru ca nu știu mai bine ca tine indiferent ce ar spune.
Baftă

1 răspuns: