| AnonimusBakayaro12345 a întrebat:

Buna seara

Este aproape martie si m-am gandit sa dau la academia de politie, la ofiteri (intre timp mai fac o scoala de asistenti medicali si am si un job 12 ore 2 zile si 2 pauza ), am terminat liceul cu bac anul trecut la profil filologic (bac= romana, istorie, geografie). Intrebarea mea este : credeti ca am timp sa ma pregatesc pentru partea teoretica? (mentionez ca la bac, la istorie, am invatat in ultimele 2 saptamani dintr un memorator si am luat 7, 5, acum stiu ca la academie e mult mai detaliata partea de istorie)

Iar in legatura de examenul fizic, nu am probleme.

Mi-ati mai putea spune si despre examenul psihologic va rog? Sper ca nu am gresit domeniul intrebarii.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intre timp mai fac o scoala de asistenti medicali si am si un job 12 ore 2 zile si 2 pauza
Ce înseamnă între timp? Adică acum, și te mai și pregătești la istorie? Și să mai și dormi, sau cum?