| BiraSorina a întrebat:

Bună seara! Părinții nu au voie să se uite pe camerele de luat vederi în sălile de clase când se organizează ședințe cu aceștia? Chiar dacă nu sunt bătăi în acea clasă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa nu aiba voie?
Bineinteles ca au, chiar pot cere directorului sau dirigintelui sa asiste la orice ora din orarul copilului, stand in fundul clasei la ora respectiva sau uitandu-se la inregistrarea video din clasa.

| Sophieka a răspuns:

Ai mai intrebat...Sa iti asumi ceea ce ai facut si aia e.

| helpforyou a răspuns:

Ce ai facut atat de grav incat pui de doua ori aceeasi intrebare?

Nu au parintii cum sa vada acele inregistrari.