| Deniiiisssaaaa a întrebat:

Dacă as dori sa ma uit pe camerele de luat vederi ale unui magazin pentru a afla ceva, credeti ca mi-ar accepta cererea de a ma uita?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adi88 a răspuns:

Vb cu agentul de paza de la mag respectiv. Daca nu are vb cu seful de mag, roaga-i frumos. Și poliția trebuie sa vina cu cerere daca vrea sa aiba acces la camere. E domeniu privat

| Aube a răspuns:

Numai daca este vorba de un furt, de agresiune, in general pentru fapte grave.

| Manager a răspuns:

Bună, depinde în ce calitate dorești să verifici camerele respective.

| Deniiiisssaaaa explică (pentru Manager):

Magazinul de care vorbesc este un magazin de ochelari aflat la parterul blocului in care locuiesc. Cred ca cineva a intrat in apartamentul meu și vreau sa aflu cine, așa ca i-aș ruga pe respectivii de la magazin sa-mi arate filmarea de pe camerele de luat vederi.

| NGheorghe a răspuns (pentru Deniiiisssaaaa):

Ăsta este un bun motiv dar grăbește-te pentru ca de obicei înregistrările de șterg automat după o perioada de timp si se pun imaginile noi.