| Andraaa23233 a întrebat:

Buna seara, TPU! Eu sunt clasa a9-a,profil Stiinte ale Naturii si vreau sa ma mut la Mate-info intensiv info, vreau sa stiu daca trebuie sa dau diferenta la info avand in vedere ca este intensiv.Sau daca depinde de liceu.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AntiFeminazi a răspuns:

Oricând te muți la un alt profil, trebuie să dai anumite diferențe. Deci da, dacă vrei să te muți la mate-info, o să dai diferență.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, va trebui să dai examen de diferenţă la Informatică!

Vezi alte detalii ( despre transfer ) în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......u-imi-fac/

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie să dai diferența la info... indiferent de liceu...