| LoveCocktails a întrebat:

Care este "diferenta" intre mate info(+/- intensiv engleza) si stiinte ale naturii intensiv engleza?
Cate ore se face la fiecare profil?
Care credeti ca este de ales? Medie am pentru orice insa nu stiu care este mai bun si mai de folos. Acum ce sa devin nu stiu oricum orice as alege as putea deveni ce vreau asa ca nu ma luati cu depinde ce iti doresti))))). va rog e URGENT!

1 răspuns:
| FeeLtHeFreeDom a răspuns:

Pai la mate info intensiv engleza faci aprox. 4 ore de engleza pe saptamana, 4 de mate si cam 6 ore de informatica pe cand la stiinte ale naturii faci mai multe ore de biologie cam 4 si doar 1 sau 2 de informatica iar orele de engleza sunt la fel de multe.a
cum depinde pe ce vrei sa te axezi :daca vrei sa te faci medic si esti sigur ti-as recomanda stiinte ale naturii(mai ales ca faci si disectii si alte experimente pe animale pe care la mate info nu le faci...cel putin asa e la mine la scoalabig grin)
sper ca te-am ajutathappy