| Andrwlu999 a întrebat:

Buna seara tuturor prietenilor mei, auziți cumva daca pic la examenul de bacalaureat la o probă să zicem matematica eu va trebui sa dau doar proba ce am picat-o sau toate cele 3 probe din nou Lb română, Biologie, Matematica?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Pai dai doar proba pe care ai picat-o sau pe toate (poți să nu îți recunoști notele din proba precedentă din câte știu eu)
Așa că daca vrei sa nu te complici foarte mult, da, poți da doar matematica daca ai picat la ea
Bafta!

| Andrwlu999 explică (pentru Hyperion7):

Mulțumesc mult! Încă nu am am dat bacalaureatul urmează să-l dau în vara anului viitor dar nu știu de ce matematica e al dracului nu vrea să îmi între în cap DELOC! și culmea nici pregătire nu îmi permit să fac laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andrwlu999):

Te cred și eu am fugit de matematica cat am putut I don't want to see
Hai sa îți dau un video ce poate te ajuta smug
https://youtu.be/dhTmCdoLTUY?si=d256940XksW6fzdG

Bafta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar proba picata

| 29august a răspuns:

Se repeta doar proba pe care ai picat-o.
Sau dupa caz, daca sa zicem ai picat la matematica cu nota 4 iar la alta materia ai nota intre 5 si 6 poti alege sa repeti examenul la proba picata si la materia cu nota intre 5-6.