| PattyC a întrebat:

spuneti-mi si mie cel mai frumos cuvant in franceza sau alte limbi(engleza sau germana) un cuvant care vi s-a parut voua frumos in afara de te iubesc. Funda+Vot.

4 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Fangirling (engleza; folosesti cuvantul cand iti place mult ceva si esti nebun dupa acel ceva, de genu tipi sau mai stiu eu ce. atunci faci fangirling)

| nico097 a răspuns:

Germana Ich liebe dich-te iubesc
franceza je t'aime te iubesc
veritable imi prieten adevarat

| NbhdDaughter a răspuns:

In franceza mi s-a parul frumos cuvantul bisous care inseamna pupici.E dragut.Si in engleza imi place cuvantul shattered care inseamna. spulberat

| AnimeGirl3496 a răspuns:

Ai inseamna dragoste in Japoneza, poate te intereseaza... Aici ai si kanji-ul (cuvantul scris in japoneza): 愛. Din germana imi place un cuvant foarte mult: nein. ^^ Sper ca te-am ajutat :*