| Loooolaaaa a întrebat:

Stiti cumva daca la liceul militar accepta fete? Si inca ceva. Ce analize mi-ar trebui mie ca fata?

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

M-am inselat eu. La academia militara au. La liceul militar nu exista barem de inaltime si greutate. Numai pentru invatamantul superior au. Uite niste informatii necesare:
http://www.calificativ.ro/......19964.html

5 răspunsuri:
| olivert1310 a răspuns:

Da accepta dar au un numar limitat de locuri si trebuie sa te incadrezi in baremele de incaltime, nu prea se admit derogari. Analizele medicale pe care trebuie sa le faci in plus ca fata sunt cele de ginecologie. Sectiunea este pe fisa medicala. Ca baiat, medicii trag linie indreptul ei, tu ca fata o ai in plus. Atata tot. Bafta.

| Loooolaaaa explică (pentru olivert1310):

Inaltime? adica au limita minima?

| olivert1310 a răspuns (pentru Loooolaaaa):

M-am inselat eu. La academia militara au. La liceul militar nu exista barem de inaltime si greutate. Numai pentru invatamantul superior au. Uite niste informatii necesare:
http://www.calificativ.ro/......19964.html

Răspuns utilizator avertizat
| RennaM a răspuns:

Accepta da analize :O nu stiu de care

| Aleexuttzza a răspuns:

Da accepta! Daca vrei mai multe detalii poti sa intri pe site-ul lor!