| manuelaaa a întrebat:

stiu ca nu ma puteti ajuta pentru ca in ultima vreme pe TPU nu se mai primesc aceleasi raspunsuri care sa te ajute intr-adevar.ma rog, incerc oricum si promit funda.la romana trebuie sa fac ceva pentru un concurs si sa fie special. putem face oricum panou carticica desen, doar sa nu fie simplu? aveti idei?(eu cred ca nu...ma rog) >funda:

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Fa un desen cu un strop de amuzament. Va atrage privirile si admiratiile. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E o idee buna. Dar acel panou sa fie cu cat mai multe ilustratii si cuvinte f frumoase. Asa va atrage atentia cititorului. Succes!

| Crinutza123 a răspuns:

Ce fel de concurs?