| Mihaela2729 a întrebat:

Buna, sunt a 11 a si vreau sa ma transfer de la anul la profilul economic. Ar trebui sa dau diferente, voi de unde ati invatat la contabilitate si la celelalte module? Multumesc!

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Daca este in cadrul aceluiași liceu are mai multe profile atunci se mai rezolva mergi la director îmbrăcat cu pantaloni negri călcați pantofi impecabil de curați de piele dați cu crema să strălucească cămașă călcată la dunga totul impecabil că să îl tragă inima pe om să se implice și spui următoarea fraza magica
Formula magica:" Buna ziua Stimate Domn!
Cu respect va rog să mă scuzați aș dori să vă răpesc câteva secunde din prețiosul Dvs timp "

Apoi ii pui întrebarea și vei vedea că se dă el personal peste cap sa te servească atunci pe loc în momentul acela!

Așa să îți zic eu că o să le dai la matematica informatică și materiile de specialitate cu profesorii respectivi poate omite ceva dar el trebuie să îți facă lista.

Eu am dat diferență la franceză matematică electronică analogica electronică digitala și măsurători.

| Mihaela2729 explică (pentru RxTx):

Aa stai ca m ai zapacit...eu sunt la amte info si in a 12 a vreau la rconomic. De ce as da diferente la mate si franceza?

| RxTx a răspuns (pentru Mihaela2729):

Vezi și tu ce limbi străine fac aia acolo
Am dat un exemplu daca diferă cumva matematica
Tu ești la M1. Și aia sunt la M2...
Daca aia fac rusă și tu nu ai făcut rusă

Vezi și tu mergi la director sau la secretariat și afla la ce materii trebuie sa dai diferențe
$

| Mihaela2729 explică (pentru RxTx):

Mie mi s-a zis ca ar trebui sa dua la toate modulele economice dar sincer nu prea cred ca ar sta cineva sa mi dea la fiecare modul...tu de unde ai invatat prentru diferente?

| RxTx a răspuns (pentru Mihaela2729):

Tocmai asta îți ziceam degeaba întrebi pe internet ce poți afla mai sigur de la școala ta
Poate dai un ciubuc și ți se dau mura în gură tot ceea ce ai de învățat