| sabrina19februarie a întrebat:

Sunt boboaca la un liceu din Bucuresti si vroiam sa va intreb cum a fost primul semestru? Este mai facil din punct de vedere al notelor fata de semestrul 2 si restul anilor de liceu?happy

Răspuns Câştigător
| Aηdεεε a răspuns:

Buna happy. Si eu la fel happy. [ tot boboaca in Bucuresti ]. Hmm happy. Primul semestru mi-a placut. mi-am cunoscut colegii, i'am descoperit, la fel si profesorii, diriginta. A fost superb love struck. Iar in privinta notelor, a fost bine, numai ca ne trebuia putin mai mult timp, trebuia sa ne acomodam cu profesorii si sa incercam sa ii cunoastem mai bine. pentru a sti cat de mult sa inveti laughing. A fost scurt, dar iata ca s-a terminathappy. Acum asteptam cu bucurie sa vina Craciunul, Revelionul, iar in scurt timp, ne vom revedea! happy

Restul anilor... sper sa fie la fel de fumosi ca primul nostru semestru impreuna. si sa nu se schimbe nimic. happy

Bafta in continuare happy

| sabrina19februarie explică (pentru Aηdεεε):

Da, asa este. un semestru chiar foarte bunhappy. Si sunt sigura ca anii urmatori vor si si mai bunihappy. Bafta!

1 răspuns: