| antoniamorarita1989 a întrebat:

sunt cls a 9a si sunt la filo media adm 9.02 :d iar in a 10-a as dori sa ma mut la mate info. eu nu am vrut de la bun inceput la filo dar optiunile pe fisa le-am facut dupa liceu n dupa profil. la ce trebuie sa dau diferente? stiu ca o sa fie foarte greu dar trebuie sa ma mut pentru ca nu am viitor la filo din pct meu d vd. iar cu matematica si celelalte nu pot sa zi c ca sunt brici dar ma descurc, iar daca e nevoie de mai mult o sa imi pun meditatio sau ma pun cu burta srios pe carte. e cineva pe aici care s-a mutat de la filo la mate? ( nu se pot face mutari de profil in timpul semestrului decat media cu are am intrat la liceu e mai mare de cat al ultimuluia intrat) mi-a s pus o profesoara. daau funda

2 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Deci ameninti directorul ca te muti la alt liceu le e frica ca pierd mult din alariu,daca nu iti dau drumu te muti la alt liceu, dar sa vezi ca te lasa sa te muti la alta sectie, succes.

| C8PILUcool a răspuns:

Deci ameninti directorul ca te muti la alt liceu le e frica ca pierd mult din salariu,daca nu iti dau drumu te muti la alt liceu, dar sa vezi ca te lasa sa te muti la alta sectie, succes.