| nicu54manu a întrebat:

Buna! Sunt curios daca o data ce pic bacul la materia selectata de mine ( ex geografie, chimie, biologie etc ) in a doua sesiune din August pot da la alta materie (nu la materia alesa la care am picat ). Multumesc.

2 răspunsuri:
| DiamondLexus7 a răspuns:

Buna! Nu,nu poți să schimbi materia la care dai bacul, proba la alegere. Îți sugerez sa înveți, și cât de puțin. Eu am luat bacul din prima, fără să învăț prea mult. Nu fi emoționat și concentreaza-te la foaia ta. Mai bine scrii o prostie a ta, decât o prostie a altcuiva. Succes!