| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am dat BACul in urma cu 2 ani si am picat la sociologie si sunt curios in cazul in care vreau sa dau iar bacul, pot schimba proba si sa dau la geografie in alta sesiune? Am vazut un post de genul prin 2018 unde ziceau ca la fiecare sesiune poti alege ce materie vrei dar nu stiu ce sa zic.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti alege sa schimbi numai materia la alegere a profilului, materiile obligatorii nu le poti schimba.

| RxTx a răspuns:

Nu cred ca poți

| Nirvanaaa a răspuns:

Sociologia e cea la alegere, deci da se poate schimba. Trebuie sa faci cerere.