| dddddddddd a întrebat:

Buna sunt din tg jiu si recent am aflat ca am intrat la liceul tudor vladimirescu e adevarat ce se aude despre el?

3 răspunsuri:
| Cineva_5088 a răspuns:

Si eu am intrat in Tudor, am auzit multe lucruri dar o sa simt pe pielea mea daca e adevarat sau nu big grin Bafta!

| ionut1369 a răspuns:

Pai Tudoru e pentru copiii cu bani in general. Daca e sa cauti anturaj gasesti sigur acolo. Oricum Tudoru si Ecaterina sunt cele mai bune licee de prin gorj asa ca e bine ca ai intrat acolo

| AnonymuxX a răspuns:

Ce se aude despre el? ce? :?