| LittleShadow2112 a întrebat:

Sunt in clasa 6 si nu imi place sa fac teme... Ce pot sa fac? Trebuie sa-mi termin temele de vacanta f. f. repede!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si vrei sa ti le facem noi? Va trebui sa iti placa sa le faci singura.

| KillMePlease a răspuns:

Okay, si ce propui?
Lasa prostiile si pune mana pe carte daca vrei sa ajungi cineva de care familia ta sa fie mandra in viitor!
Succes la teme! happy

| Danzell a răspuns:

Ce vrei sa fii cand ajungi tu mare?
fara temele alea, fara exercitii, nu vei trece BAC-ul. iar fara diploma de bac, cam greu sa gasesti ceva de munca, care sa fie si bine platit. pana si la McDonalds iti trebuie diploma aia.

| Otto2014 a răspuns:

Nu le mai face!
Ca nu ti le facem noi.

| Antimanele104 a răspuns:

Ok,uite ce este de făcut:
1.te pui frumos și îți faci propriile teme;
2.pe lângă teme, ai să scrii de 100 ori "Promit să nu mai pun întrebări stupide pe TPU."

| LittleShadow2112 explică:

Pot face ceva sa-mi placa?