| camelia230977 a întrebat:

Buna! Sunt la Facultatea de construcții civile și instalatii pentru construcții anul 1 Brașov la buget.
Am descoperit ca această facultate nu mi se potriveste si mi doresc sa ma transfer la o altă facultate.Cand ma pot transfera si daca ma pot transfera la orce facultate vreau eu.
Cand ar fi posibil si cel mai optim pentru a ma transfera pentru a nu mi pierde dreptul de a face tot la buget?
As merge pe partea de calculatoare. Credeti ca m as putea transfera? Trebuie sa termin primul semestru? Si apoi din al doilea!?
Nu știu cum este mai ok sa procedez?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Facultatea de construcții civile.,, sa ma transfer ..pe partea de calculatoare. Credeti ca m as putea transfera? "

ești in anul I?

| camelia230977 explică (pentru sierra1):

Da sunt anul 1...in curând ar trebui Sa intru în sesiune

| sierra1 a răspuns (pentru camelia230977):

Te-ai putea muta susținând eventualele diferențe DACĂ iți aprobă rectoratul destinație