| VwBora a întrebat:

Salut TPU,sunt anul 1, la. facultatea de Constructii Brasov,sunt la constructii civile, as putea sa ma mut la instalații?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu intrebi la facultate sau sa citesti ce scrie regulamentul in materie de transfer de la o specialitate la alta?
Fiecare facultate poate avea prevederi proprii si s-ar putea sa nu fie nici un utilizator care sa-l cunoasca.

Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la decanat.
In primul an materiile nu difera mult, sunt aproape identice, deci inca poti avea castig de cauza.