| sasaleo123 a întrebat:

Buna, sunt pe lista de așteptare la Ase, credeți ca aș putea intra la Ase IF Taxa cu media 7, 90? Opțiunile pe care le-am selectat sunt: 1 Finanţe şi bănci, 2 Informatică economică, 3 Contabilitate şi informatică de gestiune, 4 Economie şi afaceri internaţionale, 5 Resurse umane?

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Poate în toamnă dacă nu acum, dar cine știe. Baftă

| sasaleo123 explică (pentru zurick):

Sunt deja admis la o facultate și nu știu dacă am șansă sa ajung la Ase. am văzut pe site ca în 2020 s-a intrat și cu media 7.

| zurick a răspuns (pentru sasaleo123):

Păi rămâi pana afli, apoi poți să retragi dosarul dacă prima ta optiune e ASE

| sasaleo123 explică (pentru zurick):

Ok mutumesc mult, sper ca intru?

| sasaleo123 explică (pentru zurick):

Am citit undeva ca dacă plătești mai devreme taxa pentru participare ai șanse mai mare de a intra știi ceva despre asta?