| shlerlyn4 a întrebat:

Buna happy sunt plecata in strainatatea si la scoala aici nu e ca in romania...adica vreau sa spun ca nu sunt licee cu un profil anume. e doar humanitate(se bazeaza pe literatura ) si stiinte...anul acesta o sa trec la 'liceu' cum ar veni aici si nu stiu inca nu m.am gadit ce vreau sa studiez, ce meserie! Si as vrea sa stiu cam ce meserii as putea face unde se castiga mai bine tinand cont ca imi plac mult copiii, imi place sa ajut lumea si animalele dar am putin? happy

Multumeschappy

1 răspuns:
| outletadidas a răspuns:

Conteaza mult si in ce tara esti. In Italia de exemplu liceul nu-ti da o calificare anume, dupa liceu va trebui sa faci facultatea .www.outletadidas.ro