| iza5bela a întrebat:

Buna timişeni de pe TPU. Aş dori să ştiu ce medii de admitere au fost la Colegiul C. D. Loga în anul 2012-2013 pentru specializările filologie şi pentru ştiinţe sociale. Dacă ştiţi şi mediile de la alte specializări, înafară de acestea, mate-info şi ştiinţe ale naturii(nici nu ştiu dacă mai sunt şi altele) m-ar ajuta mult. Mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
| crysty97 a răspuns:

2. Colegiul Naţional „Constantin Diaconovici Loga" Timişoara
Ştiinţe ale naturii – 8, 90
Matematică-informatică – 8, 74
Ştiinţe sociale – 8, 67
Filologie – 8, 39