| Lalaland11 a întrebat:

Tocmai am intrat la liceu la filologie simplu si as vrea sa stiu la ce se dau teze si cate ore o sa am pentru fiecare materie. Funda happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, secțiunea profil liceu: www.edu.ro
Pa, pa.

| babyblue a răspuns:

Well...vei da teze la romana, engleza, latina si istorie/geografie.
Faci: romana 4, matematica 2, fizica 2, chimie 1, geografie 2, istorie 2, biologie 1, engleza 3(depinde), franceza 2, latina 1(eu am mai facut o ora: optional), Tic(informatica) 2, muzica 1, desen 1, sport 1, religie 1...