| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am avut astăzi ocazia să văd 4 persoane de vârste diferite, unele mai învârstă altele mai tinere la o policlinica în sala de așteptare.
Toți vorbeau fiecare cu câte o persoana apropiata de a lor nici unul neavând nici o legătură între ei.
Ce ma surprins la ei ca toți aveau chei pe deget pe care le învârteau iar alții le fluturau!
Credeți că voiau să se des mari ca au mașini sau ca au multe chei pe inel?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un tic, depinde si de chei acum. Daca aveau BMW, si audi chei din alea moderne era alta poveste.

| Simpatic a răspuns:

Cheie cine naiba mai foloseste cheie, noi folosim telecomanda sa deschidem din smartphone masina tatut, cheie au saracii
asta ca sa fac o aroganta (a se citi ironie)
cheie numai este la moda laughing

| Celcestietot a răspuns:

Cred că ai dat de un cult :O.