| pisytau a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, va rog! nu mai pot intra pe mess,cred ca cineva mi-a spart parola,si mi-a cerut intrebarea de securitate dar am uitat raspunsul, ce sa fac? nu ma pot conecta,nu stiu raspunsul intrebarii, cum as putea sa schimb intrebarea daca nu pot intra? ce sa fac? am mare nevoie sa de cont,pentru niste e-mailuri foarte importante, va rog sa ma ajutati! dau funda!

4 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Verifica daca data si ora sunt puse bine! Asa mi s-a intamplat si mie si nu era puse bine, dar daca nu e asta cauza inseamna ca cineva ti-a aflat parola si a schimbat-o, iar daca nici nu stii raspunsul la intrebare, din cate stiu eu numai poti face nimic. Incearca sa-l dezinstalezi apoi instaleaza-l din nou happy... poate o mai fi si o problema de la ei :S
O zi buna! :*

| BogdanVasc a răspuns:

Incearca sa intrii pe mail ( mail. yahoo. com), de obicei iti ramane logat indiferent ca vrei sau nu. Si schimbi parola de acolo.

| Jericho7 a răspuns:

Buna! Sunt cativa pasi pe care ai putea sa ii urmezi.

1. Incearca sa intri pe mail (nu pe Messenger) si vezi daca acolo merge. Messenger-ul mai face figuri cateodata. www.mail.yahoo.com
2. Daca tot nu merge, intra aici http://io.help.yahoo.com/......tact/index Selecteaza pentru prima categorie Yahoo! Account, iar pentru a doua Password and sign in. Apoi urmeaza pasii de acolo. Daca intampini probleme cu limba engleza, revino cu un reply si te ajut eu.

| pisytau explică (pentru Jericho7):

Am incercat,nici asa nu merge, am vazut ca alte persoane pentru a avita intrebarea secreta isi introduc numarul de telefon, mie nu imi arata, doar intrebarea, va multumesc tuturor pentru incercari, dar nu mai stiu ce sa fac...