| cocp a întrebat:

Buna TPU am o problema foarte mare.
la scoala sunt foarte bun aproape la toate materiile note 7 8 9 nu e uau de e ok, dar la mate nu stiu nimic, maine avem teza si nu stiu ce sa fac nu prea stiu la matematica. este ceva site sau ceva sa invat, sunt clasa 7. anticipat dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pai cauta pe internet ce n-ai inteles la matematica (lectiile ) sau scrie materie clasa a 7-a matematica. Iti sugerez sa faci pregatire daca spui ca nu esti prea bun. Bafta la teza!

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

La cum scrii credeam ca esti a 2-a.