| sirinageo a întrebat:

Buna TPU! Am o problema si nu mai am rabdare, caut raspunsuri si stau mereu in panica.La bac, la romana am luat 9 si la logica 8, 60.Insa niciodata nu m-am inteles cu matematica si am vrut doar 5.Am scris 6 pagini, am incercat sa scriu orice la fiecare exercitiu.Dar mi-au pus 4.Am facut conestatie si dupa barem imi iese peste 5.Am sanse sa primesc acel punct.Imi e tare frica pentru ca la admiterea de la facultate am media dintre logica si romana si fix la mate am incurcat-o.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti daca ai sau nu sansa de a primi nota 5, dar n-ai nimic de pierdut, doar de castigat la contestatie, avand in vedere ca nota initiala a fost sub 5.

| sierra1 a răspuns:

Dacă după barem ai cinci, o să-l ai. DAR nu prea cred că va fi așa pentru că lucrarea a fost văzută antent, de alți 2 profi, anterior