| kacio92 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare; am fost respins la buget drept Craiova si admis buget administratie publica mi-am comfirmat locul si am facut cerere de transfer la drept cu taxa am platit taxa de inmatriculare si acum apar pe lista cea cu taxa mai trebuie sa merg sa-mi comfirm locul si sa platesc alta taxa? Va multumesc.

Răspuns Apreciat de Editori
| alessia5158 a răspuns:

Toti candidatii aflati initial sub 'linia de admitere" la un program de studii si care, ulterior, au fost redistribuiti pe locurile cu taxa in urma retragerii unor candidati AU OBLIGATIA sa isi confirme locul ocupat! Daca, in perioada 29-31 iulie 2017 nu ai facut sau nu vei face confirmarea locului " la taxa" din cadrul programul de studii de drept, il vei pierde.Mai ai la dispozitie 2 zile : astazi, dumineca 30 iulie( intre orele 10 - 13) si luni 31 iulie (intre orele 9-14)

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Fă-o! Mai bine să fi sigur.
Ia vezi, nu merge şi pe mail? Dacă nu, încearcă prin telefon. Succes