| copilfardeminte40127 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cat este o bursa de performanta la liceu? Se da pe fiecare luna sau o data la 3 luni? Multumesc. Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| LadyMary a răspuns:

Pai de obicei se da o data la o luna bursa, si bursa este 230 lei

| copilfardeminte40127 explică (pentru LadyMary):

Buna. Presupun ca depinde si de oras/liceu. Nu cred ca toate au acelasi venit, cu toate ca ar trebui sa fie suma fixa peste tot.

| LadyMary a răspuns (pentru copilfardeminte40127):

NU...asa este peste tot, si eu am o verisoala la un liceu de departe de mine si ia cam 230 si ceva de lei pe bursa

| copilfardeminte40127 explică (pentru LadyMary):

Am inteles. Multumesc mult pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Bursa de performanta este de aproximativ 200-250 de lei si se da in fiecare luna.