| motanita14 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare daca ramai la matematica pe semestrul 1 cu media 4 si pe semestrul 2 cu 5 stiu ca trebuie sa treci cu 6 dar voiam sa va intreb daca ai trecut cu 5 pe semestrul 2 cand te duci in toamna la corigenta iti da numai materia din semestrul 1 ca numai pe ala ai ramas? va rog ajutati-ma si daca se poate spuneti-mi cum e la corigenta daca cineva stie va rog please :* :*

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Stai linistita, ca o sa fie usor, o sa primesti raspunsuri odat a cu intrebarilelaughing. Toata lumea trece la corigenta. Ar fii lipsa de bun simt din partea profesorului respectiv sa te lase repetenta pentru o materie.

6 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Din tot anul-l scolar, crying(, cum frate /soro sa ramai la matematica pe ce clasa esti e ce-l mai rau cosmar pentru copii sa ramana corigenti crying

| PaulZbinca a răspuns (pentru NeymarJr11):

Anul-l?/ce-l? Serios ma? Ma mir cum de nu ai ramas corigent la romana straight face

| NeymarJr11 a răspuns (pentru PaulZbinca):

Crezi ca sunt ca tine batut in cap?

| alexxis0712 a răspuns:

Iti da din tot nu doar din ala

| mariutza21 a răspuns:

Iti da din materia de pe tot anul scolar!

| Rebbee a răspuns:

Din ambele semestre.