| NiNuAreNume a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de inscrierea la facultate.Am decis ca la facultate sa plec la Bucuresti, insa nu stiu daca dosarul pe care o sa il depun va fi valabil pentru intreaga universitate sau trebui sa fac cate un dosar pentru fiecare facultate/specializare in parte.M-ar ajuta enorm un raspuns!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fiecare facultate este necesar un dosar pentru inscrierea la admitere, fiindca admiterea se sustine pe facultati si nu pe universitate.

1 răspuns: