| eli22 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei cunoscatori.
La un liceu fara frecventa,pe langa suma pe care trebuie sa o platesti pentru inscriere sau mai stiu eu ce,ce altceva se mai plateste?
De exemplu examenele cand le dai, se platesc? Si cam cat s-ar plati?

Ofer funda pentru raspunsul cel mai bun.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca liceul este de stat, nu vei plati nimic, dar daca este privat, vei plati toate examenele, inclusive manualele si alte carti specificate de liceul respectiv. Dar toate acestea intra in cadrul acelei taxe anuale.

| eli22 explică (pentru neutrino):

Exista si liceu FF si de stat? M-ar interesa in Bucuresti!

| neutrino a răspuns (pentru eli22):

Stiu ca exista, dar din pacate nu stiu unde.

| mgtow a răspuns (pentru eli22):

Gasesti pe internet.