| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire,chiar nu inteleg cum vom incepe urmatorul an scolar la facultate, tot online sau fizic?
Multumesc!

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Orban stie l ai intrebat?

| goguPatent a răspuns:

Nu citim viitorul. Ai răbdare

| morfeo a răspuns:

Doamne ajuta sa fie online

| ClatitaCuMiere a răspuns (pentru morfeo):

Online o sa fie, iti zic eu. laughing
E prea riscant sa ne intoarcem.

| MihaiV01 a răspuns (pentru morfeo):

De ce? Mi-e mi se pare mai greu si e o pierdere de timp

| morfeo a răspuns (pentru MihaiV01):

E mult mai lejer sa stai acasa, si cand incepe ora doar deschizi laptopu si te conectezi acolo, decat sa stai sa pierzi timp in trafic. + ca e si mai safe in perioada asta

| MihaiV01 a răspuns (pentru morfeo):

Oh boy big grin
Pai oricum cand faci online nu prea iti vine cheful sa te trezești la 8 si sa intrii la cursuri si nu prea înțelegi mare lucru
Dar se stie deja ca sunt 80% sanse sa se faca online

| RainbowD a răspuns:

Măi, eu chiar îmi doresc să merg la facultate. Online mi se pare o mare tâmpenie. Se pierde multă materie (mai ales pentru cei care au nevoie și de parte practică nu doar teorie, de exemplu medicină, inginerie și care mai sunt).

| LaElly11 a răspuns:

Deocamdată nu știe nimeni nimic

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Online.

| AlexSiPunct a răspuns:

Spre disperarea tuturor studentilor si viitorilor studenti, cel mai probabil tot online. Eu personal mai degraba as sta un an acasa pana se calmeaza lucrurile decat sa fac medicina online.

| Mmmmggg a răspuns:

Pai ca fiecare avem ceva planuri si as vrea sa stiu ce si cum...

| suntserios a răspuns (pentru Mmmmggg):

Inca nu te ai prins ca anul asta nu e despre planuri?