| CattonScot7 a întrebat:

Voi ce credeti, ca pe 8 noiembrie vom incepe scoala fizic sau online?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Depinde de rata de incidenta din localitatea ta

Răspuns utilizator avertizat
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Domnul ministru a zis că va anunța vineri, dar cred că vom începe on-line în localitățile în care rata de infectare este foarte mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fizic, sa ti cumperi izmene ca in clase e friglaughing

| Anonimic a răspuns:

Eu cred ca din păcate se va repeta scenariul de anul trecut. Adică vom reveni la școală din ianuarie