| SpaceXrainbows a întrebat:

Bună TPU!
Am susținut Evaluarea Națională de clasa a 8-a și cred că am o mare problemă. Când am ieșit de la proba de matematică mi-am amintit că am greșit într-un loc și a trebuit să tai. Problema este că nu îmi amintesc dacă am tăiat cum este permis (cu o linie) sau într-un alt mod. Știu sigur că nu am făcut "purcei" sau x-uri, dar mi-e teamă că modul în care am tăiat poate fi considerat semn și că mi se va anula lucrarea. Stau într-un stres continuu și nu știu ce să mă fac. Ce ziceți, care sunt șansele să mi se anuleze lucrarea? Ați avut experiențe de genul?
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai făcut semne evidente ce pot fi interpretate ca evidentă și să atragă atenția, da, ai putea avea probleme. Dacă ai tăiat cu o linie (chiar si strâmbă) eventualele erori, nici o problemă!

| NevermindXEXEXD a răspuns:

Aia e, daca te stresezi acum nu se va da timpul acum inapoi ca sa remediezi. Astepti si vezi ce si cum...

| Kuurochin a răspuns:

Nu te mai stresa atat ca nu are rost, din cate zici nu cred ca ai facut ceva ce ar putea fi interpretat ca semn asa ca probabil totul o sa fie ok happy