| mawis a întrebat:

am un proiect la engleza care trebuie prezentat vinerea aceasta sau lunia. Proectul consta dintr-un eseu despre bunele maniere la masa. Daca ma puteti ajuta scrieti un eseu sau dati lincuri.
Va multumesc de la inceput.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| psawyer a răspuns:

Uite aici si incearca sa le traduci, caci in engleza direct nu gasesti. http://sfatulparintilor.ro/......e-la-masa/
Bafta :*

| Aristodemos a răspuns:

Pai, as putea sa te ajut cu eseul, dar ca persoana ai fi mai castigat daca l-ai face singur, poate ai mai invata ceva, nu cere intodeauna ajutorul altora, chiar daca te vor ajuta, este mai bine sa faci singur, ai sa vezi fal singur si din inima si-o dupa cel vei prezenta indiferent de nota, vei aveea o anumita satisfactie, succes happy

| mawis explică (pentru Aristodemos):

Nu ai inteles, eeu nu am de facut eseul eu am doar sa-l invat si sa-l spun in fata clasei