| denisaelena24 a întrebat:

Anul acesta am evaluare nationala si ma cam tem. Sunt in clasa a sasea si imi este cam frica la matematica si stiinte. Tot incerc sa fac teste si chestii d-astea dar unele exercitii cum ar fi cele la geometrie nu stiu deloc sa le rezolv... Imi este foarte frica de esec...Ce as putea sa fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica, trebuie sa privesti totul cu mult curaj si sa gandesti pozitiv.

| andrian2002gimnaziulpoiana a răspuns:

Sa nu-ti fie frica si sa iei totul de la capat

| Flo1345 a răspuns:

Poti sa faci pregatire la matematica