| ppopee a întrebat:

As avea si eu o intrebare despre un transfer scolar. Intrebarea mea ar fi daca imi pot schimba liceul de cate ori vreau, adica daca am un numar nelimitat de transferuri.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu cred că există un număr limitat de transferuri bătut în cuie, dar cu siguranță nu te poți transfera de cate ori vrei tu pentru că profesorii nu îți vor aproba transferurile când vor vedea că ai multe, gândește-te bine la ce liceu și la ce clasa vrei și rămâi acolo.Succes!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Heeei mulțumesc pentru funda și încearcă să îți faci prieteni la liceu!