| Geoyt0aqw a întrebat:

Eu sunt în clasa a 9-a și vreau sa mă transfer la alt profil! Întrebarea mea este:La câte transferuri am voie sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca la acel profil va fi mai usor? E grea scoala asta!

| vasileparnaie a răspuns:

Eu zic sa te lasi frate de liceu mai bine ca si cu bac si fara bac tot la mcdonalds ajungi

| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Pai o sa te transferi la sf anului in vacanta de vara mai exact poti, o sa dai examen la ceva materii 1-2 care sunt pe profilul ala si la tine nu sunt. Ca de exemplu daca te duci de la Protectia mediului la stiinte sociale, o sa dai la istoria, latina, geografie. Oricum examenele astea sunt formale le treci ca prin urechea acului deci nu te panica, asteapta sa se termine anul asta faci cerere de transfer si mult succes

| Cannibalshaiajsbbd a răspuns:

Din experiența mea (in generala) aproape ca m-am transferat in fie care an in afara de clasa a opta și n-am avut nicio restricție sau ceva, cred ca și la liceu este la fel, poți să te muți