| AllePikie a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva. Termin clasa a8a si as vrea sa merg pe profil Uman. Vreau sa va intreb : Unde este mai bine : La uman filologie (unde intentionez sa cred ca e mai ok ) sau la uman stiinte sociale?

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la filologie pentru ca ai m ai multe sanse de a prinde un serviciu pe cand la stiinte sociale nu ai prea multe optiuni
desigur asta depinde si de tine

| Senzaționalul a răspuns:

Filologie.Daca iti place sa citesti, e perfect! Gramatica o sa-ti creeze micute probleme dar o s-o intelegi tu.happy