| AdelinA001 a întrebat:

:*

As vrea sa stiu cate ceva in legatura cu testele initiale. Eu am intrat in clasa a 9-a la Stiinte Sociale si am auzit de la cineva ca voi da teste din toateeeee materiile..chiar si la logica ( cu toate ca nu am facut logica ), TIC. Si am mai auzit de la cineva ca nu se mai fac recapitulari deloc; intram direct in teste. straight face
E adevarat?
Testele astea conteaza?

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Fanatic a răspuns:

Nu conteaza..si eu am dat

| AdelinA001 explică (pentru Fanatic):

Ok, dar se mai fac recapitulari trei saptamani? Si acum ramane la latitudinea profesorilor daca mai trec notele in catalog?

2 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Notele nu se trec in catalog

Întrebări recente