| maadaaa a întrebat:

As vrea sa va intreb si >eu daca nu am facut in liceu biologie si doar 1 ora de chimie pe saptamana, as putea sa dau la facultatea de farmacie? chimia imi place, dar la biologie nu stiu nimic! Au vreo treaba materiile care le faci in liceu cu facultatea?
e greu la facultatea de farmacie?
rasp pls, multumesc!
multumesc!

1 răspuns:
| ioana12345 a răspuns:

De unde esti?
la orice facultate ai mult de invatat.
se intra cu admitere, test grila chimie sau biologie(zic sa alegi anatomia la biologie).
cumpara-ti o carte cu grile pentru medicina de la librarie ca multe intrebari sunt din carte
succes
funda?